KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14513330

nr 1451 3330

Bettina. Signerad. Olja på duk, 60x48cm, yttermått inklusive ram: 66x56cm

Utrop:

300 kr

Såld:

250 kr

måndag 28 februari 2022
kl 18:46:39